Coloured by the way you think

Kliknij na skale barw powyżej i poznaj naszą żywą i wyrazistą paletą kolorów i odcieni.

P

Cembrit Patina

Płyty elewacyjne Cembrit Patina posiadają naturalną szczotkowaną powierzchnię, na której powierzchni można zaobserwować włókna oraz cechy naturalne surowców. Linie szlifierskie są wyraźne i wyczuwalne w dotyku. Wraz ze zmianą pór roku oraz biegiem lat, płyty będą naturalnie ulegać starzeniu i pokrywać się charakterystyczną patyną, pozostawiającą niewielkie ślady na powierzchni płyty.

Więcej
T

Cembrit Transparent

Płyty elewacyjne Cembrit Transparent łączą ze sobą surowość naturalnego materiału, wybrany kolor masy oraz subtelne niuanse przezroczystej zabezpieczonej powierzchni, która zapewnia długi okres użytkowania. Kolor dodany do włókno-cementu odsłania i uwypukla włókna oraz inne surowce, które nadają płycie moc wyrazu i charakter. Niezwykle wytrzymała przezroczysta powłoka chroni płytę i zapewnia gładką powierzchnię o wysokiej trwałości.

Więcej
S

Cembrit Solid

Cechą szczególną płyt Cembrit Solid jest to, że posiadają ten sam kolor w swoim całym przekroju. Barwa masy jest dopasowana do żywych i trwałych powierzchni, które są w pełni pokryte farbą o takim samym kolorze. Oznacza to, że każda płyta będzie miała ten sam kolor na każdej swojej powierzchni, krawędzi, jak również na przekrojach wszelkich wycięć lub wywierconych otworów. Płyty Cembrit Solid są również dostępne w 2000 kolorach NCS®©.

Więcej
C

Cembrit Cover

Cembrit Cover stanowi idealne rozwiązanie, jeżeli preferujesz mocne kolory oraz śmiałe deklaracje projektowe. Naturalna szara masa włókno-cementu jest w pełni pokryta warstwą farby akrylowej na bazie wody, wybranej spośród 26 standardowych kolorów Cembrit oraz ponad 2000 kolorów NCS®©.

Więcej