Płyty faliste

Płyty faliste Cembrit EuroFala wykorzystywane są od wielu lat zarówno w budownictwie mieszkaniowym, rolniczym, letniskowym oraz użyteczności publicznej. Włókno-cementowe płyty faliste to tradycyjne rozwiązanie, które w ostatnich latach przeżywa renesans.

Więcej

Płytki dachowe

Włókno-cementowe płytki Cembrit inspirują architektów do tworzenia nowych. niebanalnych projektów. Elegancka. gładka bądź strukturalna powierzchnia i dostępna paleta barw oraz możliwość różnych opcji montażu i dopasowania do specyfiki obiektu oznaczają brak ograniczeń w procesie projektowania. Nie ma znaczenia, czy obiekt jest zabytkiem o tradycyjnej architekturze, czy zdecydowaną formą współczesnej architektury. Subtelna naturalność płytek wydatnie podniesie atrakcyjność całego obiektu.

Więcej

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

Wypełnij formularz jeśli chcesz otrzymywać naszego newslettera. Bądź na bieżąco z naszymi aktualnościami i nowinkami.

Wypełniając formularz newslettera Cembrit zgadzasz się na otrzymywanie do dwóch maili miesięcznie, zawierających specjalne oferty, zaproszenia na wydarzanie lub ważne informacje.Cembrit Universe

Produkty Cembrit pomogą uwolnić Ci Twoją kreatywność – tylko Twoja wyobraźnia będzie wyznaczy granice.

Zachęcamy, abyś zobaczył naszą broszurę, zawierającą zarówno duże jak i małe projekty elewacji zewnętrznych, ścian wewnętrznych, oraz pokryć dachowych. Znajdziesz tam różne produkty, style i sposoby projektowania.

Pobierz Broszurę