Płytki dachowe

Włókno-cementowe płytki Cembrit inspirują architektów do tworzenia nowych, niebanalnych projektów.

Elegancka, gładka bądź strukturalna powierzchnia i dostępna paleta barw oraz możliwość różnych opcji montażu i dopasowania do specyfiki obiektu oznaczają brak ograniczeń podczas projektowania.

Nie ma znaczenia. czy obiekt jest zabytkiem o tradycyjnej architekturze czy zdecydowaną formą współczesnej architektury. Subtelna naturalność płytek wydatnie podniesie atrakcyjność całego obiektu.

Bravan 60x30

W nowoczesnej architekturze często szuka się połączenia nowoczesności i prostoty, a jednocześnie zwraca się uwagę na tradycję i naturalności. Płytki Cembrit Bravan 60x30 pomagają zmierzyć się z tymi oczekiwaniami będąc odpowiedzią na nie wszystkie. Są nowoczesne, a jednocześnie powstają z myślą o tradycji krycia dachów łupkiem. Są proste, pozbawione niepotrzebnych ekstrawagancji oraz posiadają naturalny wygląd, przypominający w drobnych szczegółach prawdziwy łupek.

Quadra 60x30

Trudno znaleźć drugie takie pokrycie dachowe, które tak płynnie łączy w harmonijną całość bryłę obiektu. Czysta forma dachu zamknięta w liniach prostych, daje patrzącym wizualne poczucie spokoju. Płytki sprawdzają się nie tylko w przypadku dachów małych form, ale również przy większych „ciężko” wyglądających budynkach, gdzie odrobina finezji dachu wnosi niezbędną lekkość wykończenia.

Diamond 40x40

Płytki Cembrit Diamond 40x40 są głównie stosowane jako pokrycie dachowe, ale mogą być również wykorzystane jako wykończenia elementów dachu oraz do wykończenia elewacji. Dzięki tej uniwersalności można je łatwo dopasować do różnych form i charakterów obiektów, a także innych materiałów, z których wykonany jest budynek.