Quadra 20x20 i 30x30

Dach to nie tylko jego powierzchnia. To również mniejsze elementy, których wykończenie będzie miało kluczowe znaczenie dla jego końcowego wyglądu. Dopracowane lukarny, deski czołowe i okapy tradycyjnymi małymi płytkami Cembrit Quadra 20x20 i 30x30 do obróbek będą nie tylko podnosiły estetykę, ale również zabezpieczą te elementy przed zmiennymi warunkami pogodowymi.

Więcej

Bravan 60x30

W nowoczesnej architekturze często szuka się połączenia nowoczesności i prostoty, a jednocześnie zwraca się uwagę na tradycję i naturalności. Płytki Cembrit Bravan 60x30 pomagają zmierzyć się z tymi oczekiwaniami będąc odpowiedzią na nie wszystkie. Są nowoczesne a jednocześnie powstają z myślą o tradycji krycia dachów łupkiem. Są proste, pozbawione niepotrzebnych ekstrawagancji oraz posiadają naturalny wygląd, przypominający w drobnych szczegółach prawdziwy łupek.

Więcej

Quadra 60x30

Trudno znaleźć drugie takie pokrycie dachowe, które tak płynnie łączy w harmonijną całość bryłę obiektu. Czysta forma dachu zamknięta w liniach prostych, daje patrzącym wizualne poczucie spokoju. Płytki sprawdzają się nie tylko w przypadku dachów małych form, ale również przy większych „ciężko” wyglądających budynkach, gdzie odrobina finezji dachu wnosi niezbędną lekkość wykończenia.

Więcej

Diamond 40x40

Płytki Cembrit Diamond 40x40 są głównie stosowane jako pokrycie dachowe, ale mogą być również wykorzystane jako wykończenia elementów dachu oraz do wykończenia elewacji. Dzięki tej uniwersalności można je łatwo dopasować do różnych form i charakterów obiektów, a także innych materiałów, z których wykonany jest budynek.

Więcej