Cembrit Quadra 60x30

Elegancja tradycyjnej architektury

Kolory i wymiary

Cembrit Quadra 60x30

Wybrany kolor: Grafitowy

Darmowe próbki: Grafitowy

Grafitowy
Wszystkie kolory produktów Cembrit prezentowane na stronie internetowej są reprezentatywne i mogą różnić się od oryginalnych kolorów produktu.
Kolor Grubość Szerokość Długość
Grafitowy 4 mm 300 mm 600 mm

Cembrit Quadra 60x30

Prostota, a wręcz surowość formy płytek Cembrit Quadra 60x30 uwypukla charakterystyczną harmonię dachu. Płytki te nadają naturalnej elegancji, która będzie widoczna zarówno na nowych obiektach jak i tych, które przechodzą modernizacje. Wzór angielski tych płytek to esencja tradycji i przywiązania do wielowiekowej kultury krycia dachu łupkiem. Kraje nordyckie natomiast lubią prostotę, która w przypadku płytek Cembrit Quadra objawia się wyrafinowanym duńskim wzorem z obciętymi narożnikami. Dach wcale nie traci przez to na swoim dostojnym wyglądzie, a wręcz przeciwnie. Przyciąga uwagę detalami i wspaniale komponuje się z minimalistyczną formą elewacji.

Dostępne są w dwóch rodzajach wykończenia rogów:
- pełne (wzór angielski) z powierzchnią gładką i strukturą, obie w dwóch kolorach czarnym i grafitowym,
- z obciętymi narożnikami (wzór duński) z powierzchnią gładką w 3 kolorach, czarnym, grafitowym i czerwonym oraz z powierzchnią struktura w kolorze grafitowym.

Cechy produktu:
ŁATWE W MONTAŻU
NISKA WAGA
TRWAŁE
NIEPALNE
PAROPRZEPUSZCZALNE

Dane techniczne

Materiał

Włókno-cement

Typ

Niebarwiona w masie

Ilość kolorów

3

Powierzchnia i powłoka

Farba akrylowa na bazie wody

Klasa odporności pożarowej

A1 / A2 - s1, d0

Mocowanie - drewno

Każdą płytkę Cembrit montuje się za pomocą dwóch miedzianych gwoździ o długości 2,65×30 mm. Koniec płytki należy zabezpieczyć za pomocą spinki burzowej, którą zagina się w dół pod kątem 90° (w kierunku spadu dachu).

Pobierz

Referencje

Cembrit Quadra 60x30

Wybrany kolor: Grafitowy