Quadra 60x30

Prostota, a wręcz surowość formy płytek Cembrit Quadra 60x30 uwypukla charakterystyczną harmonię dachu. Płytki te nadają naturalnej elegancji, która będzie widoczna zarówno na nowych obiektach jak i tych, które przechodzą modernizacje. Wzór angielski tych płytek to esencja tradycji i przywiązania do wielowiekowej kultury krycia dachu łupkiem. Kraje nordyckie natomiast lubią prostotę, która w przypadku płytek Cembrit Quadra objawia się wyrafinowanym duńskim wzorem z obciętymi narożnikami. Dach wcale nie traci przez to na swoim dostojnym wyglądzie, a wręcz przeciwnie. Przyciąga uwagę detalami i wspaniale komponuje się z minimalistyczną formą elewacji.

Dostępne są w dwóch rodzajach wykończenia rogów:
- pełne (wzór angielski) z powierzchnią gładką i strukturą, obie w dwóch kolorach czarnym i grafitowym,
- z obciętymi narożnikami (wzór duński) z powierzchnią gładką w 3 kolorach, czarnym, grafitowym i czerwonym oraz z powierzchnią struktura w kolorze grafitowym.

Wybierz kolor:

Nazwa skrócona
Quadra 60x30

Kolory
0

Klasa ogniowa

Wymiary

Próbki

Dziękujemy za zainteresowanie się naszymi produktami.

Posiadamy lokalne oddziały w większości krajów

Znajdź lokalnego Cembrit

Krok 1

Wybierz interesujące Cię próbki .

Zamów próbki (max 2)

Selected color:

Krok 2

Aby zamówić próbki oraz uzyskać kontakt z przedstawicielem Cembitu proszę wypełnij znajdujący się poniżej formularz.


Nota: Nie zawsze możemy zagwarantować dostępność próbki produktowej. Natychmiast po otrzymaniu formularza, zajmiemy się jego obsługą. Jednakże, jeśli pochodzisz z kraju, w którym Cembrit nie posiada swojego oddziału, czas oczekiwania może być dłuższy.