Cembrit Solid

CZYTAJ WIĘCEJ

Cembrit Patina Design Line

CZYTAJ WIĘCEJ

Cembrit Cover

CZYTAJ WIĘCEJ

Cembrit Transparent

CZYTAJ WIĘCEJ

Cembrit Plank

CZYTAJ WIĘCEJ

Cembrit Patina Original

Płyty elewacyjne Cembrit Patina Original posiadają naturalną szczotkowaną powierzchnię, na której można zaobserwować włókna oraz cechy naturalne surowców. Linie szlifierskie są wyraźne i wyczuwalne w dotyku. Wraz ze zmianą pór roku oraz biegiem lat, płyty będą naturalnie ulegać starzeniu i pokrywać się charakterystyczną patyną. Gra zmiennych odcieni i naturalnych wybarwień dodaje charakteru i niepowtarzalności.

Cembrit Patina Rough

Cembrit Patina Rough to rustykalna płyta z włókno-cementu o twardej, fakturowanej powierzchni. Pod solidną warstwą zewnętrzną znajduje się stabilny rdzeń z wysokiej, jakości włókno-cementu – materiału idealnego dla elewacji zewnętrznych i wewnętrznych. Patina Rough to prawdziwie barwiona płyta z piaskowaną powierzchnią, która zapewnia atrakcyjne i efektowne wykończenie na wzór kamienia.

Cembrit Solid

Cechą szczególną płyt Cembrit Solid jest to, że posiadają ten sam kolor w swoim całym przekroju. Barwa masy jest dopasowana do żywych i trwałych powierzchni, które są w pełni pokryte powłoką o dopasowanym kolorze. Oznacza to, że każda płyta będzie miała ten sam kolor na każdej swojej powierzchni. Płyty Cembrit Solid są również dostępne w 2000 kolorach NCS®©.

Cembrit Cover

Cembrit Cover stanowi idealne rozwiązanie, jeżeli preferujesz mocne kolory oraz śmiałe deklaracje projektowe. Naturalna szara masa włókno-cementu jest w pełni pokryta warstwą powłoki akrylowej na bazie wody, wybranej spośród 26 standardowych kolorów Cembrit oraz ponad 2000 kolorów NCS®©.

Cembrit Transparent

Płyty elewacyjne Cembrit Transparent łączą ze sobą surowość naturalnego materiału, wybrany kolor masy oraz subtelne niuanse transparentnej, zabezpieczonej powierzchni, która zapewnia długi okres użytkowania. Kolor dodany do włókno-cementu odsłania i uwypukla włókna oraz inne surowce, które nadają płycie moc wyrazu i charakter. Niezwykle wytrzymała przezroczysta powłoka chroni płytę i zapewnia gładką powierzchnię o wysokiej trwałości.

Cembrit Plank Original

Deski Cembrit Plank Original idealnie nadają się do wymiany drewna wymagającego ciągłej konserwacji. Mogą być stosowane do wykończenia elewacji, wnęk okiennych, lukarn, desek szczytowych i okapowych, listew fundamentowych. Nie ulegają tak ja drewno, gniciu, pękaniu, wypaczaniu i nie wymagają ciągłego malowania i napraw.

Cembrit Panel

Panel Cembrit to duże płyty włókno-cementowe, odpowiednie do użycia, gdy chcesz pokryć większe powierzchnie lub trudno dostępne miejsca. Jest szczególnie przydatne przy wymianie elementów drewnianych stosowanych w miejscach często narażonych na deszcz i wilgoć, takich jak deski czołowe i okapowe, wnęki okienne, lukarny. Nie ulegają tak ja drewno, gniciu, pękaniu, wypaczaniu i nie wymagają ciągłego malowania i napraw.

Cembrit Plank Connect

Cembrit Plank Connect to oczywisty wybór dla nowoczesnych rozwiązań fasadowych. Jest to produkt wysokiej jakości, łatwy w utrzymaniu, zbudowany z niezwykłą dbałością o szczegóły.

System montażowy Cembrit Plank Connect to prosta metoda montażu na klik, bez widocznych elementów mocujących.

Ta mocna i trwała okładzina z cementu włóknistego przewyższa trwałością drewniane alternatywy. Prosty, współczesny profil i odporna na warunki atmosferyczne powłoka są klasą samą w sobie.