Coloured by the way you think

Kliknij na skale barw powyżej i poznaj naszą żywą i wyrazistą paletą kolorów i odcieni.

P

Cembrit Patina Original

Płyty elewacyjne Cembrit Patina Original posiadają naturalną szczotkowaną powierzchnię, na której można zaobserwować włókna oraz cechy naturalne surowców. Linie szlifierskie są wyraźne i wyczuwalne w dotyku. Wraz ze zmianą pór roku oraz biegiem lat, płyty będą naturalnie ulegać starzeniu i pokrywać się charakterystyczną patyną. Gra zmiennych odcieni i naturalnych wybarwień dodaje charakteru i niepowtarzalności.

Więcej

Cembrit Patina Rough

Cembrit Patina Rough to rustykalna płyta z włókno-cementu o twardej, fakturowanej powierzchni. Pod solidną warstwą zewnętrzną znajduje się stabilny rdzeń z wysokiej, jakości włókno-cementu – materiału idealnego dla elewacji zewnętrznych i wewnętrznych. Patina Rough to prawdziwie barwiona płyta z piaskowaną powierzchnią, która zapewnia atrakcyjne i efektowne wykończenie na wzór kamienia.

Read more
S

Cembrit Solid

Cechą szczególną płyt Cembrit Solid jest to, że posiadają ten sam kolor w swoim całym przekroju. Barwa masy jest dopasowana do żywych i trwałych powierzchni, które są w pełni pokryte powłoką o dopasowanym kolorze. Oznacza to, że każda płyta będzie miała ten sam kolor na każdej swojej powierzchni. Płyty Cembrit Solid są również dostępne w 2000 kolorach NCS®©.

Więcej
C

Cembrit Cover

Cembrit Cover stanowi idealne rozwiązanie, jeżeli preferujesz mocne kolory oraz śmiałe deklaracje projektowe. Naturalna szara masa włókno-cementu jest w pełni pokryta warstwą powłoki akrylowej na bazie wody, wybranej spośród 26 standardowych kolorów Cembrit oraz ponad 2000 kolorów NCS®©.

Więcej
T

Cembrit Transparent

Płyty elewacyjne Cembrit Transparent łączą ze sobą surowość naturalnego materiału, wybrany kolor masy oraz subtelne niuanse transparentnej, zabezpieczonej powierzchni, która zapewnia długi okres użytkowania. Kolor dodany do włókno-cementu odsłania i uwypukla włókna oraz inne surowce, które nadają płycie moc wyrazu i charakter. Niezwykle wytrzymała przezroczysta powłoka chroni płytę i zapewnia gładką powierzchnię o wysokiej trwałości.

Więcej

Cembrit Plank

Deski Cembrit Plank idealnie nadają się do wymiany drewna wymagającego ciągłej konserwacji. Mogą być stosowane do wykończenia elewacji, wnęk okiennych, lukarn, desek szczytowych i okapowych, listew fundamentowych. Nie ulegają tak ja drewno, gniciu, pękaniu, wypaczaniu i nie wymagają ciągłego malowania i napraw.

Więcej

Cembrit Panel

Panel Cembrit to duże płyty włókno-cementowe, odpowiednie do użycia, gdy chcesz pokryć większe powierzchnie lub trudno dostępne miejsca. Jest szczególnie przydatne przy wymianie elementów drewnianych stosowanych w miejscach często narażonych na deszcz i wilgoć, takich jak deski czołowe i okapowe, wnęki okienne, lukarny. Nie ulegają tak ja drewno, gniciu, pękaniu, wypaczaniu i nie wymagają ciągłego malowania i napraw.

Więcej