03-cembrit-p-p545i.jpg
03-cembrit-p-p050i.jpg

Spacerując między cieniem a światłem

Cembrit Patina Inline reprezentuje wytrzymałość i trwałość włókno-cementu. Dzięki frezowanym rowkom liniowym na płycie elewacyjnej, Patina Inline nadaje budynkowi efekt 3D. Wyróżnione linie w połączeniu z naturalnym światłem i kątem widzenia zapewniają żywy wygląd, który zmienia się w ciągu dnia. Cembrit Patina Inline nadaje charakter i głębię wyglądowi budynku.

Naturalna i autentyczna płyta Patina Inline zapewnia widoczną grę odcieni pomiędzy górą, a dołem płyty – dzięki temu może stać się jeszcze bardziej interesująca, łącząc poziome i pionowe układy płyt elewacyjnych.

Cembrit Patina Inline z czasem patynuje, wzbogacając swój naturalny wygląd. Wywołane zmianą pór roku i mijającymi latami, naturalne starzenie się włókno-cmentu nieznacznie zmieni wygląd powierzchni, a fasada stopniowo nabierze charakterystycznego, patynowego koloru.

Cembrit Patina Inline jest najnowszym dodatkiem do linii wzorniczej Patina i ma te same cechy premium, co Cembrit Patina Original i Cembrit Patina Rough – kolorową płytę, z natury niepalną, dzięki czemu zapewnia bezpieczeństwo przeciwpożarowe ludziom i mieniu, oraz ma niewielkie wymagania dotyczące naprawy i konserwacji.

Specjalne cechy produktu:

• Liniowa faktura stworzona przez starannie zaprojektowane frezowane rowki, które nadają budynkowi niepowtarzalny efekt 3D
• Możliwość dopasowania do wzoru kwadratu lub trójkąta
• Możliwość uwidocznienia linii w projekcie budynku

Wybierz Cembrit Patina Inline, aby ożywić fasadę – tworzyć żywe i eleganckie wrażenia, gdy cienie i światło zmieniają się w ciągu dnia. Cembrit Patina Inline to wybór dla tych, którzy wierzą, że budynek został stworzony, aby żyć.

Wybierz kolor:

Nazwa skrócona
Cembrit Patina Inline

Typ budynku
Barwiona w masie

Kolory
5

Klasa ogniowa
A2 - s1, d0

Wymiary
8x1192x2500 mm
8x1192x3050 mm
8x1250x2500 mm
8x1250x3050 mm

Broszura - Cembrit Patina Inline

PDF

Broszura - Cembrit Patina design line

PDF

Cembrit Patina Inline Próbki

Dziękujemy za zainteresowanie się naszymi produktami.

Posiadamy lokalne oddziały w większości krajów

Znajdź lokalnego Cembrit

Krok 1

Wybierz interesujące Cię próbki .

Zamów próbki (max 2)

Selected color:

Krok 2

Aby zamówić próbki oraz uzyskać kontakt z przedstawicielem Cembitu proszę wypełnij znajdujący się poniżej formularz.


Nota: Nie zawsze możemy zagwarantować dostępność próbki produktowej. Natychmiast po otrzymaniu formularza, zajmiemy się jego obsługą. Jednakże, jeśli pochodzisz z kraju, w którym Cembrit nie posiada swojego oddziału, czas oczekiwania może być dłuższy.