New

Cembrit Patina Signature

Add personality. Add Signature.

CZYTAJ WIĘCEJ

Nowa płyta elewacyjna

Cembrit Patina Inline

CZYTAJ WIĘCEJ

Linia wzornicza Cembrit Patina

Add authentic. Add your vision.

Cembrit Patina Original

CZYTAJ WIĘCEJ

Cembrit Patina Rough

CZYTAJ WIĘCEJ

Linia wzornicza Cembrit Patina

Linia wzornicza Cembrit Patina to seria naturalnych i autentycznych, barwionych płyt elewacyjnych o unikalnych cechach. Każda płyta elewacyjna jest tak indywidualna, jak sama natura. Chociaż z czasem wszystkie kolory ulegają patynowaniu płyty nieznacznie różnią się strukturą i powierzchnią, aby sprostać wymaganiom architektów i budowniczych z całego świata, którzy szukają charakterystycznej faktury i żywego wyrazu. Każda z płyt elewacyjnych ma wysoką odporność na wilgoć i zabrudzenia. - Cembrit Patina Original - Dalekie od przeciętności - Cembrit Patina Rough - Gładkie na zewnątrz. Mocne wewnątrz. - Cembrit Patina Inline - Spacerując między cieniem a światłem.

Cembrit Patina Inline

Cembrit Patina Inline reprezentuje wytrzymałość i trwałość włókno-cementu. Dzięki frezowanym rowkom liniowym na płycie elewacyjnej, Patina Inline nadaje budynkowi efekt 3D. Wyróżnione linie w połączeniu z naturalnym światłem i kątem widzenia zapewniają żywy wygląd, który zmienia się w ciągu dnia. Cembrit Patina Inline nadaje charakter i głębię wyglądowi budynku. Naturalna i autentyczna płyta Patina Inline zapewnia widoczną grę odcieni pomiędzy górą, a dołem płyty – dzięki temu może stać się jeszcze bardziej interesująca, łącząc poziome i pionowe układy płyt elewacyjnych.

Cembrit Patina Original

Na powierzchni Cembrit Patina Original znajdują się cienkie, szlifowane linie. Oto płyta elewacyjna, która może wydawać się zwyczajna, jednak jest czymś znacznie więcej. Cembrit Patina Original występuje w ponadczasowych kolorach – ewoluuje, zmieniając wygląd Twojego budynku. Te płyty elewacyjne z czasem pięknie się patynują, dodając estetyczny wygląd do projektu budynku z pewnymi wyjątkowymi i subtelnymi wariacjami na powierzchni.

Cembrit Patina Rough

Cembrit Patina Rough to rustykalna płyta z włókno-cementu o twardej, fakturowanej powierzchni. Pod solidną warstwą zewnętrzną znajduje się stabilny rdzeń z wysokiej, jakości włókno-cementu – materiału idealnego dla elewacji zewnętrznych i wewnętrznych. Patina Rough to prawdziwie barwiona płyta z piaskowaną powierzchnią, która zapewnia atrakcyjne i efektowne wykończenie na wzór kamienia.

CEMBRIT PATINA VISUALISER

Czasowniki wizualizacji använd vært.
Potrzebujesz Winte Ladda Ner Ner ProgramVara.

Po kliknięciu Start Cembrit Visualiser Najpierw wybierz typ budynku. Następnie możesz przełączać się między różnymi dyskami fasadowymi. Próbować. Doświadczenie! Następnie spróbuj wizualizatora w naszych innych liniach projektowych i zobacz, jak twój następny projekt może wyglądać

WIDEO - CEMBRIT PATINA INLINE

play_video

Video

play_video
Please accept marketing-cookies to watch this video.

WIDEO - CEMBRIT PATINA ROUGH

play_video

Video

play_video
Please accept marketing-cookies to watch this video.