Kliknij tutaj, aby uzyskać więcej informacji

Brochure

Cembrit Patina Signature

Cembrit Patina Signature to najnowsza propozycja rozszerzająca możliwości linii wzorniczej Cembrit Patina. Możesz teraz umieścić na elewacji spersonalizowany motyw graficzny, co pozwala na wizualizację własnych pomysłów za pomocą niestandardowych wzorów.

Dzięki Cembrit Patina Signature możesz przekształcić fasadę budynku, nadając jej niepowtarzalny wygląd.
Ożyw elewację, stosując Cembrit Patina Signature – Twoja koncepcja. Twój wybór. Twoje wykonanie.
Add personality. Add Signature.

Przejdź do produktu

Inspiracje architektoniczne i projektowe dzięki Patina Signature

Architektura i strukturalne wzory podkreślają walory wizualne projektu. Doskonałym przykładem na to, jak element ze spersonalizowanym wzorem dodaje wyrazu elewacji, jest ten budynek. Naniesienie unikatowych wzorów na fasadzie wpływa pozytywnie na jego wygląd. Dlatego nie bez powodu wzory i motywy są chętnie wykorzystywane w architekturze.

Projektowanie elewacji i tworzenie na niej wzorów należy do architekta i projektanta. Ważne jest, aby wzory zastosowane w miejskiej architekturze odzwierciedlały tożsamość i charakter budynku.

Dzięki Cembrit Patina Signature włókno-cementowe płyty elewacyjne można dostosować do projektu budynku, wykorzystując własne umiejętności aranżacyjne. Możesz tworzyć na elewacji dowolne wzory, kształty lub ornamenty – masz praktycznie nieograniczone możliwości.

Nowy produkt cieszy się dużą popularnością wśród architektów dzięki szerokiemu wachlarzowi kształtów geometrycznych i wzorów. Aby sprostać wymogom rynku materiałów budowlanych należało zaproponować produkt, na którym będzie można nanosić dowolne wzory bez konieczności ponoszenia wysokich kosztów.

Spraw, aby Twoja wizja stała się rzeczywistością. Stwórz swój wymarzony wzór. Pokaż swoją osobowość za pomocą Cembrit Patina Signature.

Add your unique personality in the form of your desired pattern and design with Cembrit Patina Signature.

Visualiser

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

Wypełnij formularz jeśli chcesz otrzymywać naszego newslettera. Bądź na bieżąco z naszymi aktualnościami i nowinkami.

Wypełniając formularz newslettera Cembrit zgadzasz się na otrzymywanie do dwóch maili miesięcznie, zawierających specjalne oferty, zaproszenia na wydarzanie lub ważne informacje.Cembrit Universe

Produkty Cembrit pomogą uwolnić Ci Twoją kreatywność – tylko Twoja wyobraźnia będzie wyznaczy granice.

Zachęcamy, abyś zobaczył naszą broszurę, zawierającą zarówno duże jak i małe projekty elewacji zewnętrznych, ścian wewnętrznych, oraz pokryć dachowych. Znajdziesz tam różne produkty, style i sposoby projektowania.

Pobierz Broszurę