Linia wzornicza Cembrit Colourful

Kolor jest nieodłączną częścią otaczającego nas świata. Ma on swoje miejsce nie tylko w środowisku naturalnym, ale także w architekturze. Jednym ze sposobów na podniesienie walorów estetycznych budynków jest zastosowanie płyt elewacyjnych z linii wzorniczej Cembrit Colourful, które dają niesamowite efekty wizualne.

Możliwość indywidualnego doboru kolorystyki fasady decyduje o połączeniu wyglądu budynku z jego otoczeniem. Spójność barw czy gra przeciwieństw? Decyzja jest kwestią gustu, a jednocześnie odpowiedzią na kolorystykę sąsiadujących obiektów, do której możesz się dostosować lub postawić na oryginalność i wyróżnić na ich tle.

Ożyw projekt swojego wymarzonego domu i dodaj mu koloru dzięki płytom elewacyjnym z linii wzorniczej Cembrit Colourful (Cembrit Cover, Cembrit Solid i Cembrit Transparent).

Czytaj Więcej

Nowoczesne i funkcjonalne fasady miejskich budynków

„Kształtujemy nasze budynki, a potem te budynki kształtują nas” – słowa wypowiedziane przez Winstona Churchilla nabierają dziś nowego znaczenia, ponieważ miejski design wykroczył daleko poza funkcję wyłącznie estetyczną. Większość życia spędzamy w swoich domach i miejscach pracy.

Nowoczesne budynki powinny być zatem wykonane z materiałów, które są bezpieczne dla naszego zdrowia i środowiska.

Czytaj Więcej

Klient jako wizjoner, architekt jako projektant

Ci, którzy zwracają uwagę na potrzeby ludzi napełniających dom życiem, mogą uatrakcyjnić jego wygląd, a tym samym podnieść wartość budynku w perspektywie długoterminowej.

Architekci realizują wizję klienta i rozwiązują problemy – poprzez dopasowanie projektu do otoczenia pozwalają budować sąsiedzkie relacje oraz podnoszą jakość życia ludzi.

Futurystyczna, piękna architektura przekładająca się na inteligentne, przykuwające wzrok fasady kreuje nową rzeczywistość, która pozostanie z nami na dłużej. Czyż np. budynek szkoły z fasadą z kolorowych płyt elewacyjnych nie będzie inspirujący i warty zobaczenia?

Z zamiłowania do kolorów firma Cembrit stworzyła płyty elewacyjne linii wzorniczej Colourful, które oferują wiele możliwości zastosowania. Do wyboru jest kilka rodzajów płyt: Cembrit Cover, Cembrit Solid i Cembrit Transparent.

Kolory w przestrzeni edukacyjnej

Kolory pełnią niezwykle ważną funkcję w architekturze – tworzą harmonijną przestrzeń wizualną, która współgra z różnorodnymi ludzkimi emocjami.

Płyty elewacyjne z linii wzorniczej Cembrit Colourful oddziałują na odbiór przestrzeni edukacyjnej. Właściwy dobór kolorów i wzorów kształtuje ogólne wrażenie.

W zależności od tego, jakie masz wymagania, możesz wybrać dowolny rodzaj płyt: połyskujące – Cembrit Cover, elastyczne – Cembrit Solid lub wyrafinowane – Cembrit Transparent.

Czytaj Więcej

Kliknij, aby zaczerpnąć inspiracji

Broszura

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

Wypełnij formularz jeśli chcesz otrzymywać naszego newslettera. Bądź na bieżąco z naszymi aktualnościami i nowinkami.

Wypełniając formularz newslettera Cembrit zgadzasz się na otrzymywanie do dwóch maili miesięcznie, zawierających specjalne oferty, zaproszenia na wydarzanie lub ważne informacje.Cembrit Universe

Produkty Cembrit pomogą uwolnić Ci Twoją kreatywność – tylko Twoja wyobraźnia będzie wyznaczy granice.

Zachęcamy, abyś zobaczył naszą broszurę, zawierającą zarówno duże jak i małe projekty elewacji zewnętrznych, ścian wewnętrznych, oraz pokryć dachowych. Znajdziesz tam różne produkty, style i sposoby projektowania.

Pobierz Broszurę