Zarząd


Aneta Gładych-Woźnicka
Dyrektor Zarządzający, Prezes Zarządu
Telefon: (61) 415 43 30
aneta.gladych@cembrit.pl

Andrzej Konieczka
Dyrektor Techniczny, Członek Zarządu
Telefon: (61) 415 43 30
andrzej.konieczka@cembrit.pl

Bernard Szcześniak
Menadżer ds. finansowych, Członek Zarządu
Telefon: (61) 415 43 30
bernard.szczesnia@cembrit.pl

Produkcja


Magdalena Kubska
Kierownik produkcji
Telefon: (61) 415 43 30 wew. 48696
Tel. komórkowy: +48 608 666 129
magdalena.kubska@cembrit.pl

Zarządzanie Łańcuchem Dostaw


Magdalena Grygiel
Kierownik ds. zarządzania łańcuchem dostaw
Telefon: (61) 415 43 30 wew. 48630
Tel. komórkowy: +48 692 496 430
magdalena.grygiel@cembrit.pl

Dorota Adamkiewicz
Specjalista ds. sprzedaży
Telefon: (61) 415 43 30 wew. 48631
Tel. komórkowy: +48 604 959 904
dorota.adamkiewicz@cembrit.pl

Anna Grotowska
Specjalista ds. sprzedaży
Telefon: (61) 415 43 30 wew. 48632
Tel. komórkowy: +48 604 959 593
anna.grotowska@cembrit.pl

Mateusz Kmiecikowski
Specjalista ds. sprzedaży
Telefon: (61) 415 43 30 wew. 48632
Tel. komórkowy: +48 604 959 219
mateusz.kmiecikowski@cembrit.pl

HR


Marzena Łagowska
HR Business Partner
Telefon: (61) 415 43 30 wew. 48752
marzena.lagowska@cembrit.pl

Recepcja


Żaneta Włodarczyk
Recepcjonistka
Telefon: (61) 415 43 30 wew. 48601
Tel. komórkowy: +48 608 059 002
zaneta.wlodarczyk@cembrit.pl

Doradztwo Techniczne - DACHY


Marek Biziak
Kierownik Serwisu
Telefon: (61) 415 43 30 wew. 48625
Tel. komórkowy: +48 692 496 423
marek.biziak@cembrit.pl

Doradztwo Techniczne - DACHY


Wojciech Ulikowski
Product Line Manager
Tel. komórkowy: +48 604 959 934
wojciech.ulikowski@cembrit.pl

Sourcing Department


Adam Piotrowski
Strategic Purchasing Coordinator
Tel. komórkowy: +48 608 656 453
adam.piotrowski@cembrit.pl