Sprzedaż - DACHY


Sławomir Kaniasty
Szef Sprzedaży Makroregion Zachód Doradca ds. Kluczowych Klientów
Telefon: +48 604 511 379
slawomir.kaniasty@cembrit.pl

Adam Malarek
Szef Sprzedaży Makroregion Wschód
Telefon: +48 602 522 304
adam.malarek@cembrit.pl

Jarosław Stach
Szef Sprzedaży Makroregion Południe
Tel. komórkowy: +48 692 496 433
jaroslaw.stach@cembrit.pl

Adam Charczuk
Product Manager Płytki płaskie
Telefon: +48 600 648 649
adam.charczuk@cembrit.pl

Sprzedaż - FASADY / WNĘTRZA / UŻYTKOWE


Tomasz Trzciński
Product Manager Makroregion Północ
Telefon: +48 608 666 286
tomasz.trzcinski@cembrit.pl

Witold Szaniawski
Product Manager Makroregion Wschód
Telefon: +48 608 666 285
witold.szaniawski@cembrit.pl

Paweł Tomkiewicz
Product Manager Makroregion Południe
Telefon: +48 602 603 175
pawel.tomkiewicz@cembrit.pl

Doradztwo Techniczne - DACHY


Wojciech Ulikowski
Product Line Manager
Tel. komórkowy: +48 604 959 934
wojciech.ulikowski@cembrit.pl

Marek Biziak
Kierownik Serwisu
Telefon: (61) 415 43 30 wew. 48625
Tel. komórkowy: +48 692 496 423
marek.biziak@cembrit.pl

Doradztwo Techniczne - FASADY / WNĘTRZA / UŻYTKOWE


Marcin Pakuła
Szef Działu Techniczno-Projektowego
Telefon: 22 395 72 82
Tel. komórkowy: +48 608 666 190
marcin.pakula@cembrit.pl

Obsługa sprzedaży - FASADY / WNĘTRZA / UŻYTKOWE


Anna Bartos
Szef Działu Obsługi Sprzedaży
Telefon: 22 395 72 86
anna.bartos@cembrit.pl

Lidia Nowaczyk

Obsługa sprzedaży - DACHY


Dorota Stachowiak
Specjalista ds. Sprzedaży
Telefon: 22 395 72 87
dorota.stachowiak@cembrit.pl

Elżbieta Kmiecikowska
Specjalista ds. Sprzedaży
Telefon: 22 395 72 88
elzbieta.kmiecikowska@cembrit.pl

Finanse


Artur Orzechowski
Manager ds. Finansowych
Telefon: 22 395 72 83
artur.orzechowski@cembrit.pl

Administracja


Sylwia Zaniewska
Szef Biura / Asystent Zarządu
Telefon: 22 395 72 80
Tel. komórkowy: +48 608 666 287
sylwia.zaniewska@cembrit.pl

Marketing


Maciej Duszczak
Szef Marketingu, Zastępca Dyrektora Zarządzającego ds. Sprzedaży
Telefon: 22 395 72 84
maciej.duszczak@cembrit.pl

Zarząd


Waldemar Kantczak
Prezes Zarządu, Dyrektor Zarządzający

Artur Orzechowski
Manager ds. Finansowych