Kariera

Cembrit nieustannie poszukuje wykształconych, wykwalifikowanych i ambitnych osób, które mogłyby zasilić zespół. Na tej stronie możesz sprawdzić, czy są aktualnie wolne stanowiska.

Swoją aplikację możesz wysłać na adres firmy:

Cembrit Production S.A.

ul. Gnieźnieńska 4
62-240 Trzemeszno
woj. Wielkopolskie

Do wiadomości Marzena Łagowska Dział HR 

Lub drogą elektroniczną: wyślij aplikację

Osoby przesyłające swoje aplikacje prosimy o zamieszczenie klauzuli:

Oświadczam, że niniejszym dobrowolnie udostępniam CEMBRIT PRODUCTION S.A. z siedzibą w Trzemesznie, ul. Gnieźnieńska 4, 62-240 Trzemeszno, podane wyżej dane osobowe oraz dobrowolnie wyrażam zgodę na ich przetwarzanie w celu aktualnie prowadzonych oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych do pracy w  CEMBRIT PRODUCTION S.A. w zbiorze „Kandydaci do pracy” w formie elektronicznej, zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz.U. z 2002 r. nr 101, poz. 926 ze zm.).

Przyjmuję do wiadomości, że administratorem danych udostępnianych przeze mnie w procesie rekrutacji jest CEMBRIT PRODUCTION S.A. z siedzibą w Trzemesznie, ul. Gnieźnieńska 4, 62-240 Trzemeszno, a dane te będą przetwarzane w celu aktualnie prowadzonych oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych do pracy w CEMBRIT PRODUCTION S.A. w zbiorze „Kandydaci do pracy” w formie elektronicznej. Zostałem/am ponadto poinformowany/a, że posiadam prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania a także, że podanie przeze mnie powyższych danych osobowych jest dobrowolne.