Z nami buduj inteligentnie

Cembrit jest jednym z największych europejskich producentów wielofunkcyjnych produktów budowlanych z włókno-cementu.

Nasze produkty i rozwiązania, które stosujemy wnoszą nowe, pobudzające wyobraźnię możliwości tworzenia atrakcyjnego i trwałego otoczenia, w którym żyjemy.

Cembrit to więcej niż tylko produkty. Dzięki nam różnorakie przedsięwzięcia projektowe i budowlane stają się łatwiejsze, bardziej inspirujące, efektowne i przynoszące więcej korzyści.

Każdy dzień, gdy możemy pracować nad budowaniem – również ludzkich relacji – sprawia, że stajemy się lepsi, a dzięki temu Ty możesz sprawiać by każdy kolejny dzień był lepszy dla innych.  

Sprawmy razem, by ten dzień został zapamiętany.

 

KNOW-HOW

To, co naprawdę sprzedajemy to nie sam produkt z włókno-cementu, a Cembrit know-how, które możesz wykorzystać w najlepszy możliwy sposób. Dzięki niemu Twoja firma zyskuje wymierne korzyści, a Twoi Klienci – zadowolenie! 

Dzielimy się naszym know-how z naszymi Klientami. To jest to, co nas wyróżnia.

 

OD PRODUKTU DO PROCESU 

Dni nudnych produktów budowlanych, nietrafionych dostaw oraz zagraconych, chaotycznych placów budowy należą lub powinny należeć do przeszłości.  

Obecnie każdy projekt i budowa jest wzbogacona informacją cyfrową, każdy produkt Cembrit posiada kod kreskowy oraz profil BIM, a każdy ruch w łańcuchu logistycznym może mieć przypisany znacznik RFID.  

Są one płynnie połączone w oszczędnym, cyfrowo zarządzanym procesie projektowo-konstrukcyjnym, skonfigurowanym z myślą o precyzyjnie zamówionym produkcie w oparciu o specyfikację i dostarczonym na plac budowy, na ustalone miejsce, o ustalonym czasie, zapakowanym w fabrycznie skonfigurowany transport, gotowy do montażu wedługg kolejności użycia. 

 

STWORZONE DLA CIEBIE

Tradycyjne postrzeganie korzyści z produkcji płynie z połączenia metody wytwarzania jednego, możliwie uniwersalnego rozmiaru z efektami produkcji na dużą skalę.

Natomiast fabryki Cembrit są zaprojektowane z myślą o produkcji nowoczesnej – łączącej w sobie zalety produkcji na dużą skalę z indywidualną konfiguracją i zmiennością wynikającą z pracy maszyn sterowanych cyfrowo.