Z nami buduj lepiej

Cembrit jest jednym z największych europejskich producentów wielofunkcyjnych produktów budowlanych z włókno-cementu.

Nasze produkty i rozwiązania, które stosujemy wnoszą nowe, pobudzające wyobraźnię możliwości tworzenia atrakcyjnego i trwałego otoczenia, w którym żyjemy.

Lecz Cembrit to więcej niż tylko produkty. Dzięki nam różnorakie przedsięwzięcia projektowe i budowlane stają się łatwiejsze, bardziej inspirujące, efektowne i przynoszące więcej korzyści.

Każdy dzień gdy możemy pracować nad budowaniem – również ludzkich relacji – sprawia, że stajemy się lepsi, a dzięki temu Ty możesz sprawiać by każdy kolejny dzień był lepszy dla innych.  

Sprawmy razem, by to były pamiętny dzień.

 

SPRZEDAJEMY KNOW-HOW

Bez wsparcia w zakresie wiedzy technologicznej produkt jest niczym.

To co naprawdę sprzedajemy to nie sam produkt włókno-cementowy, a Cembrit know-how, który pomoże Ci użyć go w najlepszy możliwy sposób. Dzięki niemu Twoja firma zyskuje wymierne korzyści, a Twoi Klienci i ich Klienci – zadowolenie! 

Dzielimy się naszym know-how z naszymi Klientami. To jest co nas wyróżnia.

OD PRODUKTU DO PROCESU 

Dni „głupich” produktów budowlanych, nietrafionych dostaw oraz zagraconych, chaotycznych placów budowy należą lub powinny należeć do przeszłości.  

Obecnie każdy projekt i budowa jest już plikiem cyfrowym, każdy produkt Cembrit posiada kod kreskowy oraz profil BIM, a każdy ruch w łańcuchu logistycznym może mieć przypisany znacznik RFID.  

Są one – lub niedługo będą – płynnie połączone w oszczędnym, cyfrowo zarządzanym procesie projektowo-konstrukcyjnym skonfigurowanym z myślą o precyzyjnie zamówionym produkcie w oparciu o specyfikację. Dostarczonym na plac budowy, na ustalone miejsce, o ustalonym czasie, zapakowanym w fabrycznie skonfigurowany transport, gotowy do montażu wg kolejności użycia. 

WYPRODUKOWANE DLA CIEBIE

Tradycyjne postrzeganie korzyść z produkcji płynie z połączenia metody wytwarzania jednego, możliwie uniwersalnego rozmiaru z efektami produkcji na dużą skalę.

Natomiast fabryki Cembrit są zaprojektowane z myślą o produkcji nowoczesnej – łączącej w sobie zalety produkcji na dużą skalę z indywidualną konfiguracją i zmiennością wynikającą z cyfrowo sterowanych maszyn.