Cembrit Aqua Block

Płyty Cembrit Aqua Block przeznaczone są do pomieszczeń mokrych. Te lekkie i funkcjonalne płyty są idealne do stosowania zarówno na ścianach jak i na sufitach. Cechuje je unikatowa wodoodporna membrana po obu stronach. Dzięki temu są one wyjątkowo odporne na butwienie i zagrzybienie - cechy nieosiągalne w tradycyjnych rozwiązaniach z płyt kartonowo-gipsowych. Pod względem odporności na wilgoć i wodę nie ustępują murom ceglanym i mogą być stosowane jako podłoże pod płytki, jak również pod tynkowanie czy malowanie.

Obecnie wilgoć w budynkach stanowi coraz poważniejszy problem. By oszczędzać energię, wiele budynków mieszkalnych jest lepiej zabezpieczonych przed utratą ciepła poprzez coraz lepszą izolację termiczną. Jednocześnie, ludzie częściej zażywają kąpieli, biorą prysznic oraz częściej piorą. Wszystko to zwiększa prawdopodobieństwo wystąpienia problemów z wilgocią w strukturach budynku. Na podobne wyzwania napotyka się w wielu budynkach komercyjnych i przemysłowych. W obiektach tych efektywna nowoczesna izolacja wymaga lepszej i częstszej wentylacji, tak by uniknąć gromadzenia się wilgoci w powietrzu oraz wszystkich problemów jakie ona stwarza. Płyty Cembrit Aqua Block pomogą rozwiązać Ci wiele problemów z wilgocią w budynku, z którymi przyjdzie Ci się zmagać.

Wybierz kolor:

Nazwa skrócona
Cembrit Aqua Block

Kolory
1

Klasa ogniowa
F

Wymiary
8x1200x2600 mm

Karta produktu Plyty plaskie Cembrit Aqua Block

PDF

Cembrit Aqua Block Próbki

Dziękujemy za zainteresowanie się naszymi produktami.

Posiadamy lokalne oddziały w większości krajów
Find your local Cembrit

Krok 1

Wybierz interesujące Cię próbki .

Zamów próbki (max 2)

Selected color:

Krok 2

Aby zamówić próbki oraz uzyskać kontakt z przedstawicielem Cembitu proszę wypełnij znajdujący się poniżej formularz.


Nota: Nie zawsze możemy zagwarantować dostępność próbki produktowej. Natychmiast po otrzymaniu formularza, zajmiemy się jego obsługą. Jednakże, jeśli pochodzisz z kraju, w którym Cembrit nie posiada swojego oddziału, czas oczekiwania może być dłuższy.