Cembrit Multi Force

Cembrit Multi Force to super twarde i wytrzymałe płyty płaskie. Idealnie nadają się na lekkie ściany i sufity, które muszą sprostać wyjątkowo intensywnej eksploatacji. Są szczególnie odporne na wilgoć, uderzenia oraz inne ciężkie warunki użytkowania. Ich powierzchnia jest łatwa do malowania lub wykańczania innymi metodami. Umożliwia to również, ich łatwe czyszczenie. Dodatkowo płyty Cembrit Multi Force – w przeciwieństwie do płyt kartonowo-gipsowych - są dźwiękochłonne i ognioodporne, są też odporne na gnicie i zagrzybienie. Ich wyjątkowa trwałość skutkuje niezwykle długim okresem użytkowania.

Płyty włókno-cementowe Cembrit Multi Force nie zawierają żadnych niebezpiecznych i szkodliwych substancji, ani też nie wydzielają żadnych oparów mogących być zagrożeniem dla zdrowia. Ich właściwości sprawiają, iż są one idealne do stosowania w pomieszczeniach gdzie mieszkają i pracują ludzie.

Wybierz kolor:

Nazwa skrócona
Cembrit Multi Force

Kolory
1

Klasa ogniowa
A1

Wymiary
9x1200x2550 mm
9x1200x3000 mm
12x1200x2550 mm
12x1200x3000 mm

Karta Produktu Cembrit Multi Force

PDF

Instrukcja Montażu Cembrit Multi Force

PDF

001 DoP Cembrit Multi Force

PDF

CE 2013 001DoP Cembrit Multi Force EN

PDF

Cembrit Multi Force Próbki

Dziękujemy za zainteresowanie się naszymi produktami.

Posiadamy lokalne oddziały w większości krajów

Znajdź lokalnego Cembrit

Krok 1

Wybierz interesujące Cię próbki .

Zamów próbki (max 2)

Selected color:

Krok 2

Aby zamówić próbki oraz uzyskać kontakt z przedstawicielem Cembitu proszę wypełnij znajdujący się poniżej formularz.


Nota: Nie zawsze możemy zagwarantować dostępność próbki produktowej. Natychmiast po otrzymaniu formularza, zajmiemy się jego obsługą. Jednakże, jeśli pochodzisz z kraju, w którym Cembrit nie posiada swojego oddziału, czas oczekiwania może być dłuższy.