Cembrit Multi Force

Kolory i wymiary

Cembrit Multi Force

Wybrany kolor: Naturalny szary

Darmowe próbki: Naturalny szary

Naturalny szary
Wszystkie kolory produktów Cembrit prezentowane na stronie internetowej są reprezentatywne i mogą różnić się od oryginalnych kolorów produktu.
Kolor Grubość Szerokość Długość
Naturalny szary 12 mm 900 mm 3000 mm
Naturalny szary 12 mm 1200 mm 2550 mm
Naturalny szary 12 mm 1200 mm 3000 mm

Cembrit Multi Force

Cembrit Multi Force to super twarde i wytrzymałe płyty płaskie. Idealnie nadają się na lekkie ściany i sufity, które muszą sprostać wyjątkowo intensywnej eksploatacji. Są szczególnie odporne na wilgoć, uderzenia oraz inne ciężkie warunki użytkowania. Ich powierzchnia jest łatwa do malowania lub wykańczania innymi metodami. Umożliwia to również, ich łatwe czyszczenie. Dodatkowo płyty Cembrit Multi Force – w przeciwieństwie do płyt kartonowo-gipsowych - są dźwiękochłonne i ognioodporne, są też odporne na gnicie i zagrzybienie. Ich wyjątkowa trwałość skutkuje niezwykle długim okresem użytkowania.

Cembrit Multi Force to wszechstronna płyta budowlana zaprojektowana, aby spełnić więcej niż jedno wymaganie techniczne na raz – na przykład wytrzymać wyjątkowo intensywne użytkowanie i jednocześnie zapobiegać przenikaniu wilgoci i rozwojowi pleśni. Cembrit Multi Force to wysokiej jakości płyta budowlana, która jest idealnym rozwiązaniem dla wewnętrznych płyt ściennych, które spełniają określone wymagania w zakresie tworzenia praktycznych i funkcjonalnych przestrzeni wewnętrznych.

Cechy produktu:
NIEPALNE
TRWAŁE
ODPORNE NA PLEŚŃ
CONFORT ACOUSTIQUE
ODPORNE NA UDERZENIA

Dane techniczne

Powierzchnia i powłoka

Bez powłoki

Ilość kolorów

1

Mocowanie - aluminium

Nie dotyczy tego produktu

Mocowanie - stal

Płyty Cembrit Multi Force mocuje się na podkonstrukcji stalowej za pomocą uniwersalnych wkrętów Cembrit SCR-S 4,2×30 mm. Wcześniejsze nawiercanie otworów w płycie nie jest konieczne.

Mocowanie - drewno

Płyty Cembrit Multi Force mocuje się na podkonstrukcji drewnianej za pomocą uniwersalnych wkrętów Cembrit SCR-W 3,9×38 mm. Wcześniejsze nawiercanie otworów w płycie nie jest konieczne.

Materiał

Włókno-cement

Typ

Cembrit Multi Force to funkcjonalne, ognioodporne płyty, które idealnie nadają się na lekkie ściany i sufity poddawane intensywnej eksploatacji.